Mezi nejnovější projekty našeho parlamentu patří oslava Valentýna - pojďme potěšit všechny zamilované, zaláskované, zakoukané nebo jen pokukující a dejme jim společně šanci vyjádřit se. Od 1. února bude připravena nepřehlédnutelně růžová krabice, kam můžeš vhodit své anonymní, podepsané přání, které se 14. února dostane přesně té/ tomu, komu byla určena.

A kdo má zájem zjistit, jak vznikl vlastně tento svátek, ať se podívá na tento link: https://cs.wikipedia.org/wiki/Svat%C3%BD_Valentin


Be my Valentine!
Be my Valentine!


S blížícími se svátky Vánočními přichází náš parlament s myšlenkou uspořádat tvořivé dílničky pro žáky nižšího stupně. Ve třídách vyššího stupně budou připravena stanoviště, předkreslené tvary, nůžky a pastelky, aby si maličcí mohli vyrobit svůj malý vánoční výrobek. Akce je naplánována na 22. prosince od 8:30, ukončení dle situace a potřeby (cca v 10:00).
31. ŘÍJNA uspořádal školní parlament projektový den HALLOWEEN. Třídy si rozlosovaly postavy typické pro tento svátek a pak už se jen zdobilo a maskovalo. Výsledkem byly laboratoře, krypty i cirkusové šapitó - prostě spousta nápadů a úžasných masek. Mrkněte do fotogalerie a posuďte sami.