CO SE UDÁLO

Oslava 100. výročí republiky 26. 10. 2018

Také naše škola se zapojila do oslav 100. výročí založení republiky. Toto výročí jsme oslavili projektovým dnem, kdy se jednotlivé třídy proměnily ve významná období našich dějin. Právě tyto třídy byly jednotlivými stanovišti, na kterých žáci plnili úkoly související s daným obdobím. Stanoviště zaměřená na vědomosti byla doplněna také pohybovými soutěžemi inspirovanými významnými sportovci. Ta správná sportovní atmosféra byla naladěna videem s autentickými záběry významných sportovních okamžiků historie.

Více: viz fotogalerie  

Sportovní den 1. 10. 2018

První říjnový týden jsme zahájili opravdu aktivně! Celá škola se sešla na TJ Ludgeřovice, kde v rámci sportovního dne soutěžily jednotlivé třídy mezi sebou - a to nejen ve fotbale, ale i v dalších sportovních disciplínách. Statistika dne: nula úrazů, slunečné počasí a skvělá atmosféra! Za tímto dnem můžeme už jen 3x zvolat HURÁ!!! 

Více: viz fotogalerie


Prvním úkolem členů nového školního parlamentu bylo zjistit, jak trávili prázdniny naši učitelé. Tohoto úkolu se zhostili s velkým nadšením a výsledek si můžete přečíst ve školním newsletteru.